Arsan Group

Kariyer

1978’den beri şirketimizin insan kaynakları politikası; Türk sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, çalışana değer veren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan,  değişime açık, bölgesinde lider, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi insan kaynakları politikamızın hedefidir.
 
Bu hedefler doğrultusunda işe alım süreçlerini ve çalışan verimliliğini kontrol eden insan kaynakları departmanı ilanları ve Arsan Group’un belirlediği standartlara uygun işe alım süreçleri için bu sayfayı takip edebilirsiniz.
 
Arsan Group’daki açık pozisyonlar için ilan ayrıntılarına bakabilirsiniz. Aşağıda bulunan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi anlatan bir ön yazı ve CV’nizi kariyer@arsangroup.com adresine gönderebilirsiniz.
 

Doğalgaz Dağıtım Hizmetleri ve Ticareti, Demir Çelik Sanayi, Yenilenebilir Enerji Sektörü, Gayrimenkul Geliştirme Faaliyetleri, Turizm ve Tarım

Sektörler